Виробництво канатів, мотузок, шнурів, тасьм, стрічок та ниток
Предприятие способно изготовить любую верёвку из любого материала - всевозможного типа и назначения, а также в соответствии с ТУ заказчика, либо по прилагаемому образцу.
Мотузки джутові
Найчастіше джутові мотузки використовуються в декоративних цілях, при виробництві сувенірної продукції, будівництві дерев'яних будинків, але їх можна використовувати і для ув'язування вантажів (добре тримають вузли), упаковки продукції, діловодства.
Мотузки бавовняні
Бавовняні мотузки скручують з трьох пасм, що виробляються з бавовняної пряжі (№ 10, 20, 34, 40 і т. д.) шляхом складання різного числа ниток. Визначають число ниток за заданим діаметром мотузки. Мотузка випускається довільного діаметра. Найчастіше застосовуються ці мотузки у господарських потребах, під час виробництва швейних виробів, різної галантерейної продукції.
Мотузки поліпропіленові
Характерною особливістю цих мотузок є плавучість, стійкість до агресивних середовищ та гідрофобність. Недоліком є низька стійкість до стирання, менша міцність проти капроновими аналогами. Плюсом є незмінність фізико-механічних показників у мокрому стані.
Мотузки капронові
Капронові мотузки випускаються переважно діаметром від 3 мм до 7 мм. Капронова мотузка виготовляється шляхом скручування трьох пасмів у напрямку, зворотному до напрямку крутки самих пасм. Пасма для рибальської мотузки виробляються з капронового волокна 29, 93,5, 187 текс та інших шляхом одночасного їх складання на тростильній машині або шляхом багаторазового їх набору на крутильних машинах до такої кількості, які забезпечує випуск мотузки заданого діаметра.
Залежно від фізико-механічних показників та зовнішніх дефектів (сукрутин, петель трощення, вузлів першого і другого кручення тощо) капронову мотузку ділять на перший і другий сорт. Капронові мотузки мають досить високу міцність і зносостійкість, але спостерігається зниження розривних характеристик у мокрому стані.