шнури силові

Силові шнури застосовуються як у всіх галузях промисловості (будівництво, машинобудування, сільське господарство і т.д.), мореплавство, рибальство, так і в господарстві.

Найбільшого поширення серед силових шнурів набули капронові шнури завдяки характеристикам міцності матеріалу (див. властивості капрону). Вони виготовляють шляхом взаємного переплетення пасм, кожна з яких складається з кількох капронових ниток і відрізняється діаметром. Сердечники шнура збираються з капронових ниток будь-якого однакового номера, переважно 187х4х3. Число ниток сердечника має забезпечувати нормальний діаметр шнура. Нитки окремих пасм, як і самі пасма в шнурі, повинні бути рівномірно натягнуті. У шнурі не допускаються затягнуті або виступаючі сукрутини.Крок плетіння має бути рівномірним. Основні показники якості капронових шнурів - це число ниток у пасмах і шнурі, діаметр і вага одного метра шнура, розривне зусилля і крок плетіння. Якість шнурів визначають лабораторними випробуваннями відібраних для цієї мети зразків. Основні технічні дані виробів відповідають вимогам, наведеним у таблиці (див.нижче). Капронові шнури розмотують у бухти. Кожна бухта складається з цільного шматка завдовжки не менше 100 м (страндарт).

                     Характеристики міцності силових шнурів

 

Плетені шнури складаються з серцевини та обплетення. На обплетення припадає близько третини навантаження. Виготовлені шнури повинні відповідати певним якісним вимогам.

Див. Основні показники, що характеризують силові вироби та методи визначення міцності цих виробів

       Асортимент продукції

Підприємство здатне виготовити шнур, довільного діаметру і наповнення, з різною колірною гамою обплетення, а також відповідно до ТУ замовника, або за прикладом, що додається. На даний момент напрацьовано наступний асортимент силових шнурів із капрону, поліпропілену та їх комбінацій:

Ассортимент капронових шнуроів:
Шнур К ф4мм
Шнур К ф5мм
Шнур К ф6мм
Шнур К ф8мм
Шнур К ф10мм
Шнур К ф11мм
Шнур К ф12мм
Шнур К ф14мм
Шнур К ф16мм
Шнур К ф18мм

 

Основною характеристикою цих шнурів є міцність та зносостійкість.

Ассортимент поліпропіленовых шнурів:
Шнур К ф8мм
Шнур К ф9мм
Шнур К ф10мм
Шнур К ф14мм
Шнур К ф16мм

Ці шнури застосовуються в тих випадках, коли потрібна плавучість шнура. (буйки, поплавці, рятувальні кола та спорядження).

Ассортимент Поліефірних шнурів:
Шнур К ф6мм
Шнур К ф8мм

 

Ці шнури широко застосовуються в судноплавстві та яхтингу завдяки високій міцності та малій розтяжності.

 

Асортимент шнурів комбінованих: Широко застосовні шнури комбіновані капрон/поліпропілен. Завдяки такій комбінації можна, наприклад, підвищити зносостійкість шнура, що має властивість плавучості.

Шнур К/ПП серцевина ф5мм
Шнур К/ПП серцевина ф6мм
Шнур К/ПП обплетення ф6мм
Шнур К/ПП обплетення ф8мм
Шнур К/ПП ф 10мм

Файли:
DSTU_EN_1891_2006.pdf1209440971.pdf