Главная / Стрічки

Стрічки

Ленты
Можливе виготовлення стрічок різної ширини та щільності з великого спектру матеріалів. Також планується виробництво стрічок-гумок. Якщо потрібна Вам стрічка нами раніше не проводилася, заявки із зазначенням характеристик стрічк, що Вас цікавлять, можете надсилати електронною поштою tvmka@ua.fm з позначкою "для технолога".
Стрічки виготовляються різної щільності шириною до 50мм з капрону, поліпропілену, поліефіру, бавовни, інших матеріалів та їх комбінацій.
Стрічка - це вузька смуга тканини, по поздовжніх краях закріплена тонкою кромкою. Асортимент стрічок поділяють на ремінні, оздоблювальні, прикладні, з тканини, еластичні, для застібок-блискавок, ґноти, текстильну застібку. За призначенням – на стрічки широкого споживання, а також технічні та спеціальні. За торговою класифікацією стрічки поділяються на три групи: декоративно-оздоблювальні, прикладні та одежно-допоміжні. До групи декоративно-оздоблювальних відносяться наступні стрічки: капелюшна, капронова, атласна, оздоблювальна, бархотка, українка та ін; до групи прикладних - кіперна, обшивальна, брючна, корсажна та білизняна; до групи одежно-допоміжних - еластична підв'язувальна, помічна, корсетна. Стрічки технічного призначення у торговельній класифікації взагалі не розглядаються.
У виробництві стрічкоткацьких виробів широко використовуються природні волокна, проте в даний час льон і натуральний шовк практично не використовуються, бавовняна пряжа використовується для вироблення деяких видів стрічок. Найчастіше замість природної сировини використовуються хімічні нитки та пряжа: віскозні, ацетатні, поліамідні та поліефірні, зокрема пофарбовані в масі. Підвищену міцність та стійкість до стирання надають стрічкам поліамідні (капронові) нитки. В асортименті декоративно-оздоблювальних стрічок використовуються різні поліефірні та поліамідні нитки у вигляді джгута, комплексні та текстуровані. Для вироблення одежно-допоміжних стрічок застосовують гумові, а останнім часом і еластанові нитки спандекс, лайкру.
Стрічки застосовуються практично у всіх галузях народного господарства та промисловості. Ремінні стрічки використовуються для ременів до шкільних ранців, поясів, шкіргалантерейних виробів, туристичних наметів та рюкзаків, ременів безпеки в автомобілях. Стрічки використовуються при виробництві різних галантерейних та текстильних виробів. Поліпропіленові стрічки використовуються як строп для біг бігів, капронові стрічки - для виробництва строп вантажопідйомних, монтажних поясів та ін.

Ленты хлопчатобумажные комбинированные  
Ленты хлопковые ременные однослойные  
Ленты полиамидные (капроновые)  
Ленты полипропиленовые  
Ленты полиэфирные